MAVALA POZNÁ RIEŠENIE


Už viac ako 50 rokov, kdekoľvek na svete, je názov MAVALA synonymom kvality – vďaka špecifickej a vysokej účinnosti svojich prípravkov.
Portfólio prípravkov MAVALA ponúka svojim zákazníkom nielen kompletnú radu ošetrujúcich nechtových výrobkov, ale i prípravky pre okolie očí, pleť a najnovší rad určený pre starostlivosť o chodidlá.
MAVALA je v súčasnej dobe jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek v nechtovom priemysle.


História

Spoločnosť MAVALA S.A., bola založená v roku 1958 vo Švajčiarsku. Jej zakladateľkou bola pani Madeline Van Landeghem, z ktorej mena vznikol názov MAVALA. Výrobky značky MAVALA sa úspešne predávajú vo viac ako 110 krajinách sveta.

Dnes, tak ako aj v minulosti, všetky výrobky MAVALA sú vyrábané v laboratóriách v Ženeve, v tých najprísnejších normách, hygienických podmienkach a v tej najlepšej kvalite.
MAVALA International S.A. má 4 hlavné pobočky, ktoré sídlia vo Francúzsku, vo Veľkej Británii, Nemecku a USA.

Výrobky značky MAVALA sa úspešne predávajú vo viac ako 110 krajinách sveta. V roku 1969 bola otvorená prvá manikérska škola MAVALA v Londýne.

Od roku 1994, spoločnosť spolupracuje s viac ako tridsiatimi školami estetiky vo Francúzsku, v ktorých sa manikúra vyučuje. Na lekciách sa používajú výlučne produkty MAVALA. Samozrejme lektori postupujú podľa metód spoločnosti MAVALA.

NOVINKY NOVINKY