Mavala - francúzska manikúra
« naspäť

Francúzska manikúra

Program starostlivosti o pokožku rúk sa opiera o účinky vzácnych prírodných zložiek ako napr. kyselina hyalurónová alebo hydrolyzovaný hodváb. Optimálna zmes ingrediencií aktivuje proces obnovy buniek a zachováva vodu v pokožke. Prípravky na ruky MAVALA rýchlo prenikajú do pokožky, zjemňujú ju, vyživujú a prispievajú k zmierneniu rôznych problémov.

Mavala Francúzska manikúra – Biela

Zatvoriť

Mavala Francúzska manikúra – Biela

White Reno Minute Quick-Finsh

Rafinovaný kontrast pre dokonalý a elegantný vzhľad vašich nechtov. Francúzska manikúra obsahuje lak na nechty č.49 - White, ktorý sa nanáša na voľný okraj nechta za pomoci lepiacich pásikov (súčasť balenia).

Lak na nechty č.91 - Reno aplikujte na celý necht. Nakoniec použite Minute Quick-Finsh – prípravok pre rýchle zaschnutie lakov.

Mavala Francúzska manikúra – Ružová

Zatvoriť

Mavala Francúzska manikúra – Ružová

White Riga Minute Quick-Finsh

Elegantný ružový dotyk pre prirodzený a trblietavý efekt na vašich nechtoch. Francúzska manikúra obsahuje lak na nechty č.49 - White, ktorý sa nanáša na voľný okraj nechta za pomoci lepiacich pásikov (súčasť balenia). Lak na nechty č.56 - Riga, aplikujte na celý necht. Nakoniec použite Minute Quick-Finsh – prípravok pre rýchle zaschnutie lakov.

NOVINKY NOVINKY